Rozpoczęła się rejestracja na studia w UMCS!

Maturzysto/tko! Właśnie rozpoczęła się rejestracja kandydatów na studia w UMCS. Na kierunkach z egzaminami wstępnymi zakończy się pod koniec czerwca, a na pozostałych kierunkach I stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich wkrótce po otrzymaniu wyników maturalnych.
Nie zwlekaj  czekamy na Ciebie!

Szeroki wybór kierunków i specjalności

Na UMCS czeka ponad 80 kierunków – w tym unikatowe nowości, 250 specjalności i aż 13 wydziałów otwartych na nowych studentów. Dzięki nim zyskasz kwalifikacje potrzebne w zawodzie Twoich marzeń. Podejmując studia rozpoczniesz przygodę, która ukierunkuje Twoją przyszłą karierę.

Wszystkie kierunki znajdujące się w ofercie edukacyjnej uczelni, przygotowane zostały w oparciu o wymagania współczesnego rynku pracy oraz oczekiwania kandydatów, którym coraz częściej zależy na poszerzaniu swojej wiedzy, doskonaleniu umiejętności zawodowych, zyskaniu nowych kwalifikacji czy rozwijaniu własnych zainteresowań. Mamy nadzieję, że wśród naszej szerokiej oferty dydaktycznej znajdziesz swoją wymarzoną ścieżkę edukacyjną. Załóż konto i zarejestruj się na wybrany kierunek w internetowej rekrutacji.

Przyjazny system rekrutacji

Proces rekrutacji na UMCS zawiera się w kilku krokach, przez które przeprowadzi Cię intuicyjny system. Na początku zapoznaj się z dostępnymi kierunkami studiów, zasadami kwalifikacji oraz terminami. Następnie załóż konto i zapisz się na wybrany kierunek. Jeśli wybrałeś więcej niż jeden, koniecznie ustaw priorytety! Kolejne kroki będą wiązały się z uiszczeniem opłaty rekrutacyjnej, uzupełnieniu wyników matury oraz ( już po zakwalifikowaniu na studia) dostarczeniu niezbędnych dokumentów.

Nowoczesne zaplecze naukowo-dydaktyczne

Kampus UMCS tworzą obiekty zlokalizowane w pobliżu głównych alei Lublina. Jest to przestrzeń unikatowa i nowoczesna. W obrębie kampusu znajdują się nie tylko budynki naukowo-dydaktyczne, lecz także miejsca o innej funkcjonalności, co zapewnia studentom rozwój na wielu różnych płaszczyznach i odpowiada na ich potrzeby związane z kształceniem, indywidualnymi zainteresowaniami oraz pasjami, a także życiem codziennym. Infrastruktura jest stale modernizowana oraz wzbogacana o kolejne obiekty, dzięki czemu może lepiej służyć społeczności UMCS.

Niewątpliwą zaletą kampusu jest zgrupowanie budynków uniwersyteckich na zwartym obszarze, dzięki czemu studenci nie muszą się daleko przemieszczać – wszędzie bez problemu można dojść pieszo. Nasze Miasteczko Akademickie tętni życiem, rozwija się i pozostaje przestrzenią ciekawych oraz twórczych inicjatyw. Przyszli studenci z pewnością znajdą tu swoje ulubione miejsca!

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie publikowane są aktualne informacje.
To dzięki nim nie przegapisz żadnego etapu rekrutacji!

Nie czekaj – zarejestruj się już dziś!

Kontakt:

e-mail: rekrutacja@umcs.pl

Informacja w języku ukraińskim:
e-mail: rekrutacja.ua@umcs.pl

Informacja w języku rosyjskim:
e-mail: rekrutacja.ru@umcs.pl