Majowe spotkania z Kandydatami

Kandydaci, już w najbliższych tygodniach będziecie mieli okazje do spotkania się z przedstawicielami Naszej Uczelni – zarówno pracownikami, jak i studentami. Poznacie ofertę kształcenia UMCS, różnorodne aspekty życia akademickiego w Lublinie oraz obowiązujące zasady rekrutacji.

W trakcie wydarzeń otrzymacie szczegółowe informacje o wydziałach, poszczególnych jednostkach, a także funkcjonujących na UMCS organizacjach studenckich i kołach naukowych. Znajdzie się tutaj odpowiednia przestrzeń do rozmowy z doradcą zawodowym oraz specjalistą zajmującym się planowaniem i realizowaniem ścieżki edukacji i kariery. 

Zastanawiacie się jaki kierunek wybrać? A może macie już sprecyzowaną drogę kariery tylko poszukujecie najlepszych narzędzi jej realizacji? Jak wygląda życie w czasie studiów – czy jest w nim czas na coś poza nauką? Czy i jak studenci pierwszoroczni mogą aplikować o wsparcie materialne? W jaki sposób obiekty są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami? Na te i wiele, wiele innych pytań uzyskacie odpowiedzi na naszym stoisku.  

Spotkajcie się z nami już:

 • 19 maja – Noc Chemików
  (w godz. 16–21, Wydział Chemii UMCS, pl. M. Curie-Skłodowskiej 2, 20-031 Lublin);
 • 26 maja – Targi Pracy i Edukacji „Już dziś zaplanuj swoją karierę zawodową” 
  (w godz. 10–14 w hali widowiskowo-sportowej AWF, ul. Stanisława Marusarza 8, 21-500 Biała Podlaska);
 • 26 maja – II Targi pracy branży spedycyjno-logistycznej
  (w godz. 9–13, Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. T. Kościuszki, ul. Zemborzycka 82, 20-445 Lublin);
 • 30 maja – Targi Pracy i Edukacji w Garwolinie
  (w godz. 10–14 w hali sportowej CSiK w Garwolinie, Al. Żwirki i Wigury 16, 08-400 Garwolin).

Fot. Bartosz Proll