Sprawdź akademickie aktywności na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Wybierając naukę na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki na Inżynierii nowoczesnych materiałów możesz liczyć na nowoczesne i przyszłościowe studia. Razem z nami zdobądź wykształcenie, które umożliwi Ci osiągnięcie sukcesu na wymagającym i ciągle zmieniającym się rynku pracy.

Praca w nowoczesnych i świetnie wyposażonych laboratoriach, praktyczne zajęcia dotyczące m.in. nanomateriałów funkcjonalnych, technologii materiałowej, tworzyw sztucznych, fotowoltaiki czy światłowodów… a to wciąż nie wszystko. Możesz dołączyć do jednego z wielu kół naukowych działających na wydziale, w którym poszerzysz swoje zainteresowania oraz zaangażujesz się w życie całej społeczności akademickiej, np.:

Będąc studentem Wydziału MFI możesz brać aktywny udział w warsztatach i pokazach, a także konferencjach. Chcesz wiedzieć wszystko o  nano- i metamateriałach, materiałach magnetycznych oraz technikach ich wytwarzania i modelowania? A może zamierzasz uczestniczyć w wymianach studenckich, organizowanych w ramach programu Erasmus? Jeśli tak, to dołącz do nas!
Wszystkich zainteresowanych rozwijaniem wspólnych pasji i budowaniem relacji zapraszamy do naszego grona

Rekrutacja na kierunek inzynieria nowoczesnych materiałów II stopnia trwa do 14 lutego br.

Zachęcamy do śledzenia profili: