Anglistyka – „21 kierunków w 21 dni”

Co można robić po Anglistyce? Hmm… Wszystko! Zarządzać zespołem w międzynarodowej korporacji, prowadzić szkolenia dla edukacji i biznesu, robić tłumaczenia zarówno komercyjne jak i literackie, pisać scenariusze do gier komputerowych… You name it! Anglistyka otwiera nam szerokie okno na świat, w którym angielski jest bez wątpienia niezbędny, bo otwarte granice i Internet pokonały barierę dystansu, która kiedyś dzieliła społeczności na całym świecie. To dlatego pracodawcy i firmy poszukują kandydatów, którzy potrafią poruszać się po nowoczesnej globalnej gospodarce. Nauka angielskiego na profesjonalnym poziomie zapewnia również wiele innych korzyści, w tym lepszy rozwój poznawczy i bardziej pozytywne nastawienie do innych języków i kultur. Studiując na Anglistyce, możecie rozwinąć oba te zestawy umiejętności. Mówiąc najprościej, naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie was do tego, aby efektywnie funkcjonować na współczesnym globalnym rynku (no i przy okazji rozumieć o czym śpiewa Billie Eilish …)

Już w najbliższą środę, 12 maja o godzinie 18.00 spotkamy się z wami w mediach społecznościowych Wydziału Humanistycznego. Podczas transmisji live poznacie naszych wykładowców, którzy opowiedzą wam o programie studiów oraz dowiecie się, co o Anglistyce mówią studenci i absolwenci. See you on Wednesday!