„3,2,1… STUDIA START!” – już po raz trzeci

W najbliższy wtorek, 15 października br., w godz. 10–14 na placu Marii Curie-Skłodowskiej (przy pomniku) odbędzie się trzecia edycja akcji „3,2,1… STUDIA START!”.

To wyjątkowe wydarzenie dedykowane jest wszystkim studentkom i studentom naszego Uniwersytetu, a w szczególności tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę na UMCS. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą blisko 40 jednostek, kół naukowych i organizacji studenckich. Akcja ma na celu integrację społeczności akademickiej oraz wzajemną wymianę doświadczeń.

W programie znajdzie się też m.in. uniwersytecka strefa chillout wraz z wymianą książek, spotkania z przedstawicielami jednostek ogólnouniwersyteckich świadczących usługi na rzecz studentów (jak m.in.: wsparcie osób z niepełnosprawnościami czy psychologiczne, oraz doradztwo zawodowe), koncert, a także, dzięki naszemu Partnerowi – Centrum Kultury Fizycznej UMCS – zajęcia jogi na terenach zielonych!

Na stoisku Centrum Promocji studentki i studenci będą mogli zapisać się do projektu „Działam dla UMCS”, co umożliwi im wzięcie czynnego udziału w organizowanych wydarzeniach, targach edukacyjnych, sesjach zdjęciowych, drzwiach otwartych i wielu innych aktywnościach na UMCS.

Przy stoisku Ogrodu Botanicznego UMCS będzie punkt wymiany roślin doniczkowych, dzięki bistro „Bazylii”, jak co roku, na wszystkich odwiedzających nasze stoiska będzie czekała gorąca herbata.

3,2,1… Studia start!

15.10.2024 r. | 10.00-14.00 | plac Marii Curie-Skłodowskiej

Program wydarzenia

10.00 – otwarcie wydarzenia przez władze UMCS