Jak dokonać opłaty w systemie rekrutacyjnym?

Opłata rekrutacyjna naliczana jest po zapisaniu się na wybrany kierunek studiów. Musi trafić do nas przed zakończeniem terminu rejestracji.

Po zalogowaniu opłaty są widoczne w zakładce Moje opłaty. Należności to opłaty naliczone, a Twoje środki to kwota, jaka trafiła już na nasze konto. 

moje opłaty

Poniżej jest lista opłat naliczonych na każdym wybranym kierunku studiów. Z tego miejsca można przejść do płatności – Zapłać online Przelewy24.

zapłać przelewy24

Po wybraniu płatności można skorzystać z różnych opcji – przelewy poprzez bank, Blik, raty (powyżej 300 zł),  a także „inne”, czyli przelew tradycyjny. Najszybsze opcje to przelewy bankowe oraz Blik – status płatności zobaczysz od razu po zakończeniu transakcji.

metody platności

Jeśli chcesz skorzystać ze zwykłego przelewu, pamiętaj o tym, że:

  1. Tytuł przelewu musi być dokładnie taki, jak podpowiada system,
  2. Kwota przelewu musi być zgodna z naliczoną,
  3. Przelew tradycyjny trwa dłużej i może opóźnić się ze względu na dni wolne, dlatego nie zwlekaj z opłatą do ostatniego momentu (wpłata musi zostać zaksięgowana w naszym systemie przed zakończeniem rejestracji).

Wpłaty zagraniczne

Aby dokonać wpłaty zagranicznej, należy wybrać opcję Inne/Przelew tradycyjny, a następnie z listy kont bankowych wybrać numer konta nazwany Wpłaty z zagranicy.

Bardzo ważne jest wpisanie prawidłowego tytułu przelewu, przesłanie odpowiedniej kwoty (po przewalutowaniu) oraz dokonanie przelewu z odpowiednim wyprzedzeniem.