Już w piątek Białostocki Salon Maturzystów

Już jutro, czyli 13 września br. zapraszamy Was do naszego stoiska podczas białostockiej edycji targów Perspektywy 2024. Znajdziecie nas w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej (ul. Wiejska 45a) w godz. 9:00–15:00.
Tu matura spotyka się ze studiami

Odwiedźcie stoisko UMCS, sprawdźcie ofertę studiów i zostańcie z nami na dłużej! Macie pytania o maturę, studia, życie studenckie? Jesteśmy gotowi, by odpowiedzieć na każde z nich. Będzie tu także wiele okazji do rozmów związanych z poradnictwem zawodowym i inspirujących spotkań dla wybierających przyszłą karierę.

W programie spotkań m.in.:

• prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2025/2026 z udziałem przedstawicieli uczelni;
  • wszystko o maturze 2025 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

Terminy kolejnych spotkań:

Patronat honorowy nad Salonem Maturzystów Perspektywy 2024 sprawują: Barbara Nowicka – minister edukacji, Dariusz Wieczorek – minister nauki oraz Bogumiła Kaniewska – przewodnicząca KRASP.

Fot. Bartosz Proll