Najbliższe spotkania w szkołach

Najbliższe spotkania w szkołach

Nowy rok szkolny obfituje w spotkania z uczniami szkół średnich planującymi swoje przyszłe ścieżki kariery. We wrześniu wzięliśmy udział w całej serii wydarzeń w ramach corocznego cyklu odbywającego się pod hasłem Salon Maturzystów Perspektywy 2023, a w kalendarium już pojawiły się kolejne dni kariery i targi edukacyjne. 

Tym razem również serdecznie zapraszamy zainteresowanych uczniów i nauczycieli do sprawdzenia oferty UMCS na nadchodzący rok akademicki 2024/2025 oraz rozmów przy uczelnianym stoisku. Do dyspozycji odwiedzających będą pracownicy działów promocji oraz doradztwa zawodowego. Chętnie opowiemy więcej o realizowanych programach kształcenia czy możliwościach rozwoju osobistego podczas studiów. 

Najbliższe spotkania już:

  • 26 października w godz. 9:15–11:45 podczas Dnia Kariery w Zespole Szkół nr 5 im. Jana Pawła II (ul. Józefa Elsnera 5, 20-854 Lublin);
  • 9 listopada w godz. 9:40–12:20 w Zespole Szkół nr 2 (ul. Fryderyka Chopina 6, 21-100 Lubartów).

Zastanawiacie się jaki kierunek wybrać? A może macie już sprecyzowaną drogę kariery tylko poszukujecie najlepszych narzędzi jej realizacji? Jak wygląda życie w czasie studiów – czy jest w nim czas na coś poza nauką? Czy i jak studenci pierwszoroczni mogą aplikować o wsparcie materialne? W jaki sposób obiekty są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami? Na te i wiele, wiele innych pytań uzyskacie odpowiedzi na naszym stoisku.