Nowa oferta zajęć dla szkół partnerskich UMCS

Nowa oferta zajęć dla szkół partnerskich UMCS

Serdecznie zapraszamy uczniów oraz nauczycieli szkół partnerskich UMCS do skorzystania z nowej oferty zajęć i warsztatów obowiązujących w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024. Spotkania w laboratorium chemicznym, warsztaty aktorskie, a może wycieczki terenowe po Lublinie? Sprawdź program dla Szkół Partnerskich UMCS i dowiedz się więcej!

Ubiegłoroczna oferta zajęć i warsztatów realizowanych w ramach programu Szkół Partnerskich UMCS cieszyła się dużym zainteresowaniem. Od października ubiegłego roku do czerwca 2023 r. UMCS odwiedziło blisko 2000 uczniów, dlatego w nowym roku akademickim udoskonaliliśmy naszą ofertę, wprowadzając nowe warsztaty i wykłady. Tegoroczna propozycja na semestr zimowy zawiera blisko 400 zajęć, które pozwolą rozwinąć zainteresowania uczniów, a także poszerzyć wiedzę z nauk humanistycznych, ścisłych i przyrodniczych.

Poza zajęciami dla młodzieży oferujemy również webinaria dla nauczycieli, podczas których będziemy poruszać temat wypalenia zawodowego, stresu, dobrych zmian, czy kompetencji coachingowych.

Pełna lista warsztatów i wykładów obowiązujących w semestrze zimowym roku akademickiego 2023/2024 dostępna tutaj.

Nauczycieli zainteresowanych odbyciem zajęć w ramach programu Szkół Partnerskich UMCS prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Więcej informacji o programie Szkół Partnerskich UMCS.

Autor: Beata Pietryczuk