UMCS z Nagrodą Wojewody Świętokrzyskiego

9 kwietnia br. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej otrzymał Nagrodę Wojewody Świętokrzyskiego za najciekawszą prezentację podczas Świętokrzyskich Targów Edukacyjnych 2024. W imieniu kapituły konkursowej pamiątkową statuetkę wręczył Jarosław Staciwa – Członek Zarządu Powiatu Koneckiego, Radny wraz z dr hab. inż. Izabelą Krzysztofik, prof. PŚk – Prorektor ds. Ogólnych Politechniki Świętokrzyskiej oraz Beatą Jakubowską – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich. Wyróżnienie odebrała Magdalena Drwal z Centrum Promocji UMCS, koordynatorka spotkań z uczniami szkół ponadpodstawowych.

Na stoisku UMCS maturzyści mogli poznać ofertę edukacyjną, dowiedzieć się więcej o realizowanych programach kształcenia czy możliwościach rozwoju osobistego podczas studiów. Znalazła się tam również odpowiednia przestrzeń do rozmowy o planach zawodowych i realizacji ścieżki edukacji i kariery.

Na Targach obecne były m.in.: Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Politechnika Częstochowska, Politechnika Świętokrzyska czy Wojskowe Centrum Rekrutacji w Kielcach.

Najbliższe spotkanie w województwie świętokrzyskim już jutro w Centrum Kultury w Jędrzejowie! Będziemy dla Was od 9 do 14. Zapraszamy!

Fot. Magdalena Drwal, Dominik Feldman