Zapraszamy na Noc Chemików

W imieniu Rady Wydziałowej Samorządu Studentów Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zapraszamy na „Noc Chemików 2023”, która odbędzie się na Wydziale Chemii UMCS w dniu 19 maja 2023 roku w godzinach 16:00-21:00.

„Noc Chemików 2023” to wydarzenie, które jest skierowane do mieszkańców Lublina i okolic, a szczególnie maturzystów, uczniów szkół ponadpodstawowych i podstawowych. Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Chemii UMCS, w programie przewidujemy wykłady, pokazy oraz warsztaty gry. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejsze zapisanie się na poszczególne punkty programu. Mamy nadzieję, że dołączycie do nas, aby wspólnie poznać i zagłębić się w fascynujące oblicze chemii.

Na stoisku UMCS będziecie mogli poznać ofertę edukacyjną, dowiedzieć się więcej o realizowanych programach kształcenia czy możliwościach rozwoju osobistego podczas studiów. Znajdzie się również odpowiednia przestrzeń do rozmowy z doradcą zawodowym oraz specjalistą zajmującym się planowaniem i realizowaniem ścieżki edukacji i kariery. 

Zastanawiacie się jaki kierunek wybrać? A może macie już sprecyzowaną drogę kariery tylko poszukujecie najlepszych narzędzi jej realizacji? Jak wygląda życie w czasie studiów – czy jest w nim czas na coś poza nauką? Czy i jak studenci pierwszoroczni mogą aplikować o wsparcie materialne? W jaki sposób obiekty są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami? Na te i wiele, wiele innych pytań uzyskacie odpowiedzi na naszym stoisku.