Zgłoś swoją drużynę do Turnieju o Puchar JM Rektora UMCS!

Centrum Kultury Fizycznej UMCS, Biuro Sportu UMCS oraz AZS UMCS Lublin serdecznie zapraszają do uczestnictwa reprezentacji uczniów szkół ponadpodstawowych w Turnieju o Puchar JM Rektora w ramach „Przystanku rekrutacja – Drzwi Otwartych UMCS”.

Rozgrywki odbędą się w czwartek, 29 lutego 2024 roku od godziny 8:00 w Centrum Kultury Fizycznej UMCS przy ul. Langiewicza 22, w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica oraz na boisku Szkoły Podstawowej nr 6 ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Czwartaków 11 w Lublinie.
Zgłoszenia przyjmowane są w kategoriach chłopców oraz dziewcząt.

Dyscypliny objęte Turniejem:

• piłka nożna lub futsal (w zależności od warunków pogodowych),
  • koszykówka,
  • tenis stołowy,
  • siatkówka,
  • badminton,
  • szachy.

Z uwagi na integracyjny charakter Turnieju zapraszamy do udziału osoby z niepełnosprawnościami:

• boccia,
  • e-sport.

Zgłoszenia drużyn powinny zawierać:

• nazwę szkoły,
  • osoby odpowiedzialne za zespoły i numer kontaktowy,
  • dyscypliny, w których szkoła chce wystartować,
  • orientacyjną liczbę uczestników w poszczególnych dyscyplinach.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 26.02.2024 r. do godziny 12:00 na adres e-mail: jolanta.kosciuk@mail.umcs.pl