Rekrutacyjne Q&A – bądźcie z nami!

Już w najbliższy poniedziałek, tj. 13 czerwca br. o godzinie 17:00 na facebookowym profilu UMCS odbędzie się kolejny w tegorocznej rekrutacji webinar dla kandydatów na studia.

Podczas poniedziałkowego spotkania nasi specjaliści z Biura Rekrutacji oraz Centrum Promocji – opowiedzą Wam o naszej uczelni oraz najistotniejszych kwestiach związanych z procesem rekrutacji. Podczas live’a przybliżą nowe kierunki tegorocznej rekrutacji, szczegółowy terminarz oraz odpowiedzą na najczęściej pojawiające się pytania. Dodatkowo Maciej  jako przedstawiciel Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej oraz student szczególnie zaangażowany społecznie opowie jak wygląda życie studenckie na UMCS.

Z kolei Paweł zabierze Was na wirtualny spacer po Miasteczku Akademickim – jednym z największych i najpiękniejszych kampusów w Polsce. Zobaczycie infrastrukturę i zajrzycie do najważniejszych miejsc tej studenckiej dzielnicy – sprawdzicie możliwości jakie stwarzają. A to wszystko bez wychodzenia z domu!

Poznacie również „sportową twarz” uniwersytetu. Nasza dwukrotna medalistka Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 – Małgorzata Hołub-Kowalik – przybliży Wam życie zawodowego sportowca i studenta„Program dwutorowej kariery UMCS” czy „Narodowa Reprezentacja Akademicka” to tylko część z programów ułatwiających jednoczesny rozwój kariery sportowej i akademickiej.

W trakcie webinaru aktywny będzie również czat, na którym będziecie mogli zadawać pytania – nasi pracownicy udzielą na nie odpowiedzi

Dołącz do wydarzenia i spotkaj się z nami online!