Do 16.03.2024 r. | Czas na Akademię Programowania UMCS!

Serdecznie zachęcamy do zarejestrowania się w nowej edycji Akademii Programowania UMCS! Jest to inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych (i nie tylko), która ma na celu rozwijanie umiejętności i zainteresowań w dziedzinie informatyki, że szczególnym naciskiem na programowanie i algorytmikę.

W tegorocznej edycji będziecie mogli wziąć udział w:

• konkursie „Algorytmy i struktury danych”, który przeznaczony jest dla uczniów potrafiących programować w języku C++;
  • innowacyjnym kursie „Podstawy programowania” – zainteresuje od nawet tych uczniów, którzy do tej pory nie mieli doświadczenia w programowaniu

Ponadto w ramach Akademii Programowania powstaną również bezpłatne materiały dla nauczycieli dotyczące poruszanych tematów zawierające między innymi konspekty lekcji dla nauczycieli i zadania dla uczniów.

Rejestracja już wystartowała i potrwa do 16 marca.

Szczegóły na stronie internetowej Akademii Programowania UMCS

Zapraszamy!