Dodatkowe spotkania z OKE | Przystanek rekrutacja

Ze względu na przedterminowe wypełnienie dostępnych miejsc na spotkania z przedstawicielkami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej dostępne są zapisy na dodatkowe zajęcia:

• 9:00–10:10 – omówienie matury z języka polskiego (Aula Uniwersytecka, Wydział Prawa i Administracji);
  • 9:30–10:10 – omówienie matury z matematyki (aula 2, Wydział Ekonomiczny);
  • 12:30–13:10 – omówienie matury z języka polskiego (aula 2, Wydział Ekonomiczny).

Formularz zapisów

Tajniki tego, jak dobrze zdać maturę, przybliżą ekspertki OKE:

Bożenna Jankiewicz – nauczycielka języka polskiego w szkole ponadpodstawowej w Lublinie, współpracowniczka OKE Kraków, prowadzi szkolenia dla kandydatów na egzaminatorów egzaminu maturalnego, ekspertka do spraw awansu zawodowego. Wiele lat pełniła funkcję doradcy metodycznego języka polskiego dla nauczycieli szkół średnich.

Irena Ołtuszyk – dyplomowana nauczycielka liceum ogólnokształcącego. Egzaminatorka testu gimnazjalnego i maturalnego z matematyki. Z ramienia OKE w Krakowie koordynatorka oceniania egzaminu maturalnego z matematyki w woj. lubelskim i przewodnicząca zespołu egzaminatorów. Trenerka szkoleń dla egzaminatorów i wykładowczyni współpracująca z ośrodkami doskonalenia nauczycieli. Autorka, recenzentka i współautorka próbnych arkuszy maturalnych i zbiorów zadań z matematyki dla uczniów szkoły ponadpodstawowej.

Małgorzata Pietrzak – dyplomowana nauczycielka języka angielskiego. Od wielu lat pracowniczka I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Lublinie, z bogatym doświadczeniem w przygotowywaniu uczniów do matury z języka angielskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Od momentu wprowadzenia egzaminów zewnętrznych współpracowniczka OKE w Krakowie, prowadzi szkolenia dla kandydatów na egzaminatorów. W czasie sesji oceniania prac maturalnych prowadzi zespoły oceniające prace na poziomie rozszerzonym.