Od podstaw języka francuskiego do tytułu licencjata i magistra

Nie znasz jeszcze języka francuskiego lub władasz nim w niewielkim lub zaawansowanym stopniu? Masz okazję nauczyć się go od podstaw lub pogłębić czy ugruntować swoją wiedzę na romanistyce I stopnia i zdobyć tytuł licencjata.

Rekrutacja odbywa się na podstawie wyników z egzaminów maturalnych (język obcy nowożytny, język polski). Oferujemy szeroką gamę zajęć praktycznych zapewniających naukę języka francuskiego ogólnego oraz specjalistycznego (turystyka, prawo, biznes, medycyna, dyplomacja) jak również w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych. Dodatkowym atutem jest fakt, iż nasi studenci uczą się od podstaw drugiego języka romańskiego (hiszpańskiego, włoskiego bądź portugalskiego), pogłębiają znajomość języka angielskiego i zapoznają się z podstawami łaciny. Ta szeroka gama zdobytych kompetencji otwiera niejedne drzwi na rynku pracy.

Możesz zrobić jeszcze krok dalej i kontynuować naukę na romanistyce II stopnia czego zwieńczeniem będzie już tytuł magistra!

Romanistyka – dowiedz się więcej

Fot. Michael Fousert on Unsplash