Konsultacje dla kandydatów z niepełnosprawnościami

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Wsparcia Psychologicznego zaprasza Kandydatów i Kandydatki na zdalne konsultacje na platformie MS Teams. Odpowiemy na Wasze pytanie dotyczące dostępności naszego Uniwersytetu oraz możliwości, które Wam zapewniamy. Wyjaśnimy, jak działają oferowane przez nas formy wsparcia:

• pomoc asystenta,
  • dostosowywanie materiałów dydaktycznych,
  • transport zewnętrzny,
  • dodatkowe zajęcia sportowe,
  • dodatkowe lektoraty z języka angielskiego,
  • tłumacz polskiego języka migowego,
  • wypożyczanie sprzętu.

Ponadto możemy przybliżyć wam dostępność architektoniczną jednostek uczelni oraz działalność Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych „Alter Idem” i Centrum Kultury Fizycznej, gdzie prowadzone są zajęcia sportowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Jeżeli potrzebujecie tłumacza polskiego języka migowego, prosimy o wcześniejszy kontakt: punkt@poczta.umcs.lublin.pl lub FB: Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami i Wsparcia Psychologicznego na Facebooku.

Konsultacje będą odbywać się co dwa tygodnie w czwartek, w godzinach 12.00-15.00, na platformie MS Teams.

→ Link do spotkania

Daty najbliższych spotkań:

• 11.05.2023 r.
  • 25.05.2023 r.
  • 8.06.2023 r.
  • 22.06.2023 r.

Poza zaplanowanymi konsultacjami jesteśmy dla was dostępni:

• mailowo: punkt@poczta.umcs.lublin.pl
  • telefonicznie: (81) 537-58-90
  • w DS Helios, ul. Czwartaków 13, pok. 9. 20-036 Lublin – od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.30.