Nie wybrałeś jeszcze kierunku studiów? Rejestracja nadal trwa!

Kandydacie, jeśli nie zarejestrowałeś się jeszcze na wymarzony kierunek studiów to na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej nadal masz szansę by dołączyć do grona studentów!

Maturzyści, którzy w sierpniu podjęli trud przystąpienia do poprawkowego egzaminu maturalnego wciąż mają szansę stać się jednym z żaków UMCS. Rekrutacja na wiele kierunków na naszym Uniwersytecie zakończy się dopiero we wrześniu, już po otrzymaniu przez maturzystów wyników matury poprawkowej. Dzięki temu zainteresowani podjęciem studiów na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej – już po ogłoszeniu wyników – wciąż będą mieli możliwość zapisania się na wybrane, dostępne wówczas kierunki studiów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możecie liczyć na pomoc naszych pracowników z Biura Rekrutacji UMCS. Nasi specjaliści odpowiedzą na pytania zadawane telefonicznie, mailowo bądź na fanpage’u Uczelni.

Zapraszamy również do obejrzenia styczniowego webinaru „Pogadajmy o studiach – webinar dla kandydatów”, w którym prezentujemy naszą Uczelnię! Zobacz, co do zaoferowania ma UMCS! ⬇