Poznaj UMCS: Webinar Wydziału Artystycznego

23 marca 2022 r. odbył się webinar wydziałowy skierowany do kandydatów chcących podjąć studia na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Wydarzenie było transmitowane na kanale UMCS na platformie YouTube.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Dziekan WA dr hab. szt. Alicja Snoch-Pawłowska, prof. Uczelni oraz dr hab. szt. Rafał Rozmus. Goście scharakteryzowali ofertę dydaktyczną wydziału oraz zaprezentowali specyfikę Instytutu Sztuk Pięknych i Instytutu Muzyki.

W dalszej części programu prowadzący wydarzenie, Michał Częstochowski, przeprowadził dwie rozmowy ze studentami wydziału. Tym samym kandydaci okazję do kompleksowego poznania możliwości, jakie wydział oferuje swoim studentom.

Webinar dostępny jest na uniwersyteckim profilu na Facebooku oraz na kanale YouTube UMCS

Wydarzenie zostało zrealizowane we współpracy Wydziału Ekonomicznego z Centrum Promocji, Telewizją Akademicką TV UMCS i Akademickim Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka.