Marka osobista w sieci 2023 – ruszyły zapisy!

Marka osobista w sieci 2023 – ruszyły zapisy!

Ruszyły zapisy na Stypendium Santander | #Meetup UMCS Marka osobista w sieci 2023. Program realizujemy wspólnie z Santander Bank Polska. Zaprosiliśmy ekspertów i ekspertki, którzy pokażą jak połączyć rozwój zawodowy i pasję poprzez działalność w sieci. Prelegenci i prelegentki obecnej edycji #Meetup UMCS zdobyli popularność w sieci zakładając m. in. własny kanał na Youtube, profile na FB, Tiktok i inne. Zbudowali i stale rozwijają wielotysięczne społeczności dbając o to aby stale zaskakiwać odbiorców coraz bardziej interesującymi treściami. Spotkania zaplanowane są na listopad i grudzień 2023 (zobacz harmonogram spotkań).

Zapisz się na spotkania stacjonarne z prelegentami i dowiedz się jak stali się osobowościami internetowymi. Czy taka droga zawodowa daje satysfakcję i rekompensuje zainwestowany wysiłek i czas w budowanie własnej marki w sieci?

Spotkania z naszymi gośćmi to także niepowtarzalna okazja, aby poznać ludzi, którzy rozwijając swoją pasję odnieśli sukces, wykorzystując potencjał internetu i mediów społecznościowych. Dowiesz się od nich, jak zacząć swoją przygodę z tworzeniem własnej marki w sieci.

W ramach projektu Stypendium Santander | #Meetup UMCS, przygotowaliśmy cykl 4 spotkań z ekspertami i ekspertką, których motywem przewodnim jest hasło „Marka osobista w sieci”. W ramach przygotowanych dla Ciebie spotkań będziesz mógł/mogła posłuchać na żywo:

 • Dr. Tomasza Rożka – twórcy kanału „Nauka. To lubię”
  Podczas spotkania porozmawiamy o tym jak prowadzi się kanał popularyzujący naukę? Skąd autor czerpie pomysły? Jak interesująco „sprzedać” wiedzę? Jakie wyzwania stoją dziś przed twórcami internetowymi? Jak napisać popularno-naukowy bestseller? Czy taka droga zawodowa daje satysfakcję?
 • Pauliny Mikuły z „Mówiąc inaczej”
  Podczas spotkania poznamy historię powstania kanału „Mówiąc inaczej”. Porozmawiamy także o zmianach we współczesnym języku, min. feminatywach, języku inkluzywnym, wprowadzaniu prostego języka w firmach i instytucjach.
 • Prof. dr. hab. Andrzeja Dragana
  Podczas spotkania porozmawiamy o wpływie sztucznej inteligencji na współczesną naukę i rynek pracy. Zastanowimy się jakie zmiany i konsekwencje społecznie i psychologiczne niesie za sobą rozwój AI.
 • Konrada Gładyszka z kanału „Między Słowami”
  Podczas spotkania poznamy historię rozwoju kanału „Między słowami” na YouTube, drogę edukacyjną i zawodową związaną z psychologią i komunikacją międzyludzką prowadzącego? Omówimy tajemnice mowy ciała na wybranych przykładach.

 Posłuchaj na żywo prelegentów z różnych dziedzin i zainspiruj się do działania!

Uczestnicy i uczestniczki mają możliwość otrzymania certyfikatu uczestnictwa.  Aby go otrzymać konieczna jest obecność na wszystkich czterech spotkaniach stacjonarnych.

Szczegółowy harmonogram spotkań znajduję się na tej stronie.

Nie czekaj zapisz się już dziś klikając w poniższy przycisk:

 

Dodatkowo, poza czterema stacjonarnymi spotkaniami, każdy/a z uczestników/czek otrzyma dostęp do trzech nagrań online przygotowanych przez Patrycję Lipińską-Witowską (st. specjalistka ds. employer brandingu Biuro Marki Pracodawcy, Kultury i Pozyskiwania Talentów), które będzie mógł odtworzyć na swoim urządzeniu w dowolnym momencie w czasie trwania Programu.