Weź udział w Wielkim Teście Wiedzy o Klimacie 2023

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych do udziału w Wielkim Teście Wiedzy o Klimacie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe i pieniężne. Spiesz się – zgłoszenia udziału w Teście można wysyłać do 31 października! Liczba uczestników ograniczona.

Wielki Test Wiedzy o Klimacie odbędzie się 8.11.2023 r. w Auli Uniwersyteckiej UMCS (budynek Wydziału Prawa i Administracji) o godz. 10.30. Do udziału zapraszamy uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, którzy chcą zgłębiać wiedzę o zmianach klimatycznych.

Test składa się z 60 pytań na rozwiązanie testu uczestnicy mają 60 minut.

Dla uczniów, którzy najlepiej poradzą sobie z tym wyzwaniem, przewidzieliśmy nagrody:

1. miejsce – Tablet Samsung Galaxy Tab S6
  2. miejsce – Smartfon Samsung Galaxy A33
  3. miejsce – Czytnik e-booków KINDLE Paperwhite 5 16GB

Szkoła, która uzyska średnio najlepszy wynik otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 zł.

Zgłoszenia do udziału w Wielkim Teście Wiedzy o Klimacie przyjmowane są do 31 października 2023.

Zapisów można dokonać na stronie internetowej: https://testoklimacie23lu.webankieta.pl/

Regulamin Testu.

Organizatorem Wielkiego Testu Wiedzy o Klimacie jest wydawca „Gazety Wyborczej” i internetowego dziennika Wyborcza.pl. Partnerem wydarzenia jest Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej.