Zajęcia dla szkół partnerskich – sprawdź ofertę!

Kandydacie! Dzięki programowi Szkół Partnerskich możesz poznać nasz Uniwersytet wraz z jego prowadzącymi i studentami jeszcze przed rozpoczęciem studiów!

Już od 2008 roku realizujemy dla Was autorski program współpracy, w ramach którego oferujemy opiekę merytoryczną, organizacyjną oraz możliwość udziału w specjalnie organizowanych pokazach, warsztatach czy spotkaniach naukowych. Umowy o współpracy dotychczas podpisało ponad 80 szkół ponadpodstawowych z Polski i zagranicy! 

Ze względu na wyjątkową sytuację epidemiczną spowodowaną wirusem Sars-Cov-2 chcemy spotkać się z Wami w przestrzeni wirtualnej. Dzięki bogatej ofercie niemal wszystkich wydziałów UMCS możecie poznać swoich wykładowców jeszcze przed rozpoczęciem studiów. Jest to możliwość poszerzenia swojej wiedzy i wprowadzenie nowości do codziennych lekcji zdalnych. Zajęcia z naszymi prowadzącymi to także szansa na dodatkowe przygotowanie przed maturą. 

W tym roku akademickim przygotowaliśmy dla Was także nowy projekt – zajęcia ze studentami w języku angielskim. Prowadzącymi zajęcia są zagraniczni studenci UMCS pochodzący niemal z całego świata: Afryki, Ameryki Południowej, Azji oraz Europy. Dla uczniów przeprowadzają prezentacje o swoich krajach, ich historii i kulturze, a także dają możliwość rozmowy i zadawania pytań na temat interesujących uczniów kwestii. Dodatkowo studenci proponują uczniom lekcje języka angielskiego na dowolny temat wybrany wraz z nauczycielem. Dzięki temu możecie poznać nowe miejsca i osoby bez wychodzenia z domu! To także okazja na sprawdzenie swoich kompetencji językowych.

Również nauczyciele mogą skorzystać z naszej oferty. Biuro Rozwoju Kompetencji przygotowało aż 12 tematów webinarów!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

thirteen − 7 =