Do zobaczenia jutro na Lubelskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2023

Do zobaczenia jutro na Lubelskim Salonie Maturzystów Perspektywy 2023

Fot. Bartosz Proll

Targi edukacyjne dla maturzystów to doskonała okazja, żeby otrzymać kompleksowe informacje dotyczące oferty edukacyjnej, procesu rekrutacji, możliwości rozwoju osobistego podczas studiów oraz zdobyć odpowiedzi na nurtujące pytania. Jak osiągnąć sukces na maturze, jakie są wymogi okręgowych komisji egzaminacyjnych oraz co oferują uczelnie – tego wszystkiego dowiecie się podczas tegorocznego Lubelskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2023Do Waszej dyspozycji będą pracownicy działów promocji oraz rekrutacji. Znajdzie się również odpowiednia przestrzeń do rozmowy z doradcą zawodowym oraz specjalistą zajmującym się planowaniem i realizowaniem ścieżki edukacji i kariery

Zapraszamy do udziału w spotkaniu w tradycyjnej, stacjonarnej formule! Salon Maturzystów Perspektywy to najbardziej znana forma spotkań w kraju. Tym samym organizatorzy i wystawcy umożliwiają uczniom zarówno spotkanie z ekspertami, którzy pomogą w przygotowaniu do matury, jak i z przedstawicielami uczelni z całego kraju. Wydarzenia koncentrują się wokół kwestii wyboru wymarzonego kierunku studiów oraz uczelni. 

Spotkajcie się z nami 5 i 6 września w Lublinie w gmachu Kolegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego (Al. Racławickie 14). Teren targów będzie dostępny dla odwiedzających w godz. 9:00–15:00. A we wtorek w godz. 10:00-10:25 oraz w środę w godz. 10:30-10:55 zapraszamy na prezentację oferty UMCS do sali numer 102.

Zastanawiacie się jaki kierunek wybrać? A może macie już sprecyzowaną drogę kariery tylko poszukujecie najlepszych narzędzi jej realizacji? Jak wygląda życie w czasie studiów – czy jest w nim czas na coś poza nauką? Czy i jak studenci pierwszoroczni mogą aplikować o wsparcie materialne? W jaki sposób obiekty są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami? Na te i wiele, wiele innych pytań uzyskacie odpowiedzi na naszym stoisku.  

 

Patronat honorowy nad Salonem Maturzystów Perspektywy 2022 sprawują: Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki oraz prof. Arkadiusz Mężyk, przewodniczący KRASP.