Już w piątek Białostocki Salon Maturzystów

Ledwie wczoraj zakończyliśmy dwudniowe spotkania w ramach Lubelskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2023, a już jutro, czyli 8 września br. zapraszamy Was do naszego stoiska podczas białostockiej edycji targów Perspektywy 2023. Znajdziecie nas w budynku Wydział Matematyki Uniwersytetu Białostockiego, ul. K. Ciołkowskiego 1M w godz. 9:00–15:00.

Tu matura spotyka się ze studiami

Celem targów będzie wymiana informacji o maturze (w zmienionej rok temu formule) oraz zaplanowanie przez uczniów strategii i wybranie optymalnej ścieżki kariery.

W programie spotkań m.in.:

• prezentacje oferty edukacyjnej uczelni akademickich na rok 2024/2025 z udziałem przedstawicieli uczelni;
  • wszystko o maturze 2024 z języka polskiego, matematyki, języków obcych oraz przedmiotów dodatkowych – spotkania ekspertów okręgowych komisji egzaminacyjnych z maturzystami i nauczycielami na temat deklaracji maturalnych, terminów i ważnych kwestii związanych z egzaminami z przedmiotów obowiązkowych.

Będzie tu także wiele okazji do rozmów związanych z poradnictwem zawodowym i inspirujących spotkań dla wybierających kierunek studiów i uczelnię.

Do zobaczenia!