Dołącz do Zespołu Tańca Ludowego

Droga Studentko, drogi Studencie,
Zespół Tańca Ludowego UMCS im. Stanisława Leszczyńskiego to miejsce, w którym każdy odnajdzie pasję dla siebie. Uczestnictwo w Zespole pomoże wspaniale przeżyć studenckie lata, zaliczyć przedmiot „wychowanie fizyczne”, zdobyć uczelniane stypendium kulturalne, a przede wszytskim zyskać przyjaźnie i wspomnienia na całe życie (potwierdza to 9000 wychowanków ZTL UMCS z różnych kierunków studiów).

Już w październiku zapraszamy Was do rekrutacji do grup:

• tanecznej – początkującej (zaczynamy tańczyć „od zera”, nauka podstawowych kroków) lub średniozaawansowanej (dla Tych, którzy znają podstawowe kroki polskich tańców regionalnych i narodowych);
  • solistek (nauka śpiewu od podstaw);
  • kapeli (akordeon, skrzypce, kontrabas, klarnet, flet, trąbka, bębenek) – wymagana umiejętność gry na instrumencie.

Dom Studenta „Grześ”
ul. Mariana Langiewicza 24
e- mail: ztl@umcs.pl

Poznaj nas w mediach społecznościowych:

Autor: Dominika Lesiuk