Poznaj UMCS: Webinar Wydziału Chemii

28 marca br. odbył się webinar Wydziału Chemii UMCS. Podczas transmisji wśród gości znaleźli się Dziekan – prof. Anna Deryło-Marczewska i Prodziekan – prof. Piotr Borowski, studenci Julia Olczyk (Chemia kryminalistyczna) oraz Mateusz Duda (Analityka chemiczna, Samorząd Studentów, Studenckie Koło Naukowe Chemików „Sherlock”), a także doktoranci Anna Kichor i Bartłomiej Wrona. Webinar zwieńczył wykład popularnonaukowy prof. Pawła Mergo z Pracowni Technologii Światłowodów na temat technik światłowodowych i fotonicznych.

Dzięki spotkaniu kandydaci na studia otrzymali kompleksowe informacje dotyczące aktualnej oferty edukacyjnej, a także poznali życie żaków „od kuchni”To także okazja do udziału w wirtualnym spacerze po przestrzeniach, które na co dzień wypełniają studenci. Sale wykładowe, pracownie i laboratoria… to tam prowadzone są warsztaty, ćwiczenia, wykłady czy seminaria.

Webinar jest dostępny na Facebooku UMCS oraz na kanale YouTube UMCS
Zapraszamy do zapoznania się z materiałem prezentującym potencjał Wydziału Chemii.

Wydarzenie zostało zrealizowane we współpracy Wydziału Chemii z Centrum Promocji, Telewizją Akademicką TV UMCS i Akademickim Centrum Kultury i Mediów Chatka Żaka.